Testujeme nový lokalizační přívěsek SmartTag od Samsungu. Zapojíte se?

Samsung Galaxy SmartTag testování

Společnost Samsung v rámci lednové akce Unpacked uvedla na trh nejen novou vlajkovou řadu mobilů Galaxy S21 (model Ultra u máme otestovaný) nebo sluchátka Galaxy Buds Pro, ale také jedno mnohem menší, prostší, ovšem současně šikovné zařízení. Je jím lokalizační přívěsek SmartTag. Ten má majitelům Samsung telefonů pomáhat s hledáním věcí, na které je připnutý. Případně může fungovat i naopak, jelikož má vlastní funkční tlačítko. Tento pomocník dorazil do redakce Světa Androida a během testování chceme určitě vyzkoušet vše, co Samsung Galaxy SmartTag umožňuje.

Jak už se ale stalo tradicí, chceme dát také čtenářům příležitost výslednou recenzi ovlivnit. Jednoduše se tedy můžete zapojit tím, že do komentáře napíšete tip, který aspekt produktu si podle vás zaslouží bližší prozkoumání. Případně jen napište obecný dotaz, který by měl podle vás být po testování Samsung Galaxy SmartTag určitě zodpovězený. Na začátek připomeňme, že přívěsek je možné najít přes Bluetooth až na 120 metrů. Při pokročilé komunikaci s ostatními zařízeními, tedy hlavně telefony, ovšem spoléhá na nedávno představené softwarové prostředí SmartThings Find. Přívěsek SmartTag je tedy možné najít teoreticky kdekoli, ale je odkázaný pouze na Galaxy telefony.

Na co bychom se měli při testování zaměřit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)