Samsung Galaxy S4 pro jednoho z vás! Přijďte v sobotu na Android RoadShow

Galaxy-S4Zoom

Včera jsme jistě spouště z vás udělali radost oznámením, že na další RoadShow budeme hrát mimo jiné také o skvělý smartphone HTC One. Také jsme slíbili, že dnes prozradíme další přístroj, o který si návštěvníci pražské RoadShow zahrají. Na jednoho z vás čeká nadupaný smartphone Samsung Galaxy S4! Pražská RoadShow startuje již tuto sobotu 15. 6. v 9:00 v pasáži u Hájků v Praze.

Samsung Galaxy S4 black

Vyhrajte špičkový smartphone, který před pěti týdny vstoupil na trh jako absolutní jednička. Pokud hledáte přístroj bez kompromisů, Samsung GALAXY S4 je jasnou volbou. Prostorný 5″ displej s Full HD rozlišením nabídne skvělou podívanou a komfort při sledování filmů či hraní her. Kombinace výkonného čtyřjádrového procesoru Snapdragon 600 a 2GB RAM paměti se postará o svižný chod a dostatek výkonu ke všem činnostem. Systém Android povýšil na verzi 4.2 a nabízí spoustu nadstandardních funkcí, které u konkurence nenajdete. Patří mezi ně například Oboustranné snímání, záznam zvuku k fotografii nebo funkce S Health, která vás udrží v kondici. Nechybí ani bezdotykový přenos NFC či baterie s kapacitou 2600mAh, která udrží váš smartphone dlouho při životě. Takový je nový Samsung GALAXY S4.

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

 

Akce plná nabušených přístrojů, androidích fanoušků a specialistů ve svém oboru. To je Android RoadShow. Již v sobotu nás čeká návštěva Prahy a je se opravdu na co těšit. Již známe program celé akce! A zítra si opět představíme další výhru. Zůstaňte naladěni. :)

Jak to na první RoadShow vypadalo? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Android novinky a soutěže zatřásly Brnem – Android RoadShow Brno 2013 (shrnutí).

Neváhejte se registrovat a navštivte pražskou RoadShow! Vstupné je zdarma.

reg

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)