TOPlist

Samsung už pracuje na Galaxy S25 Ultra! V jakém ohledu se telefon posune nejvíce?

samsung galaxy s24 ultra černá mech
  • Samsung údajně pilně pracuje na modelu Galaxy S25 Ultra
  • Tento model se s největší pravděpodobností právě odhalil v databázi IMEI
  • Dočkat bychom se měli významného vylepšení fotoaparátů

Jihokorejský gigant Samsung zaznamenal v posledních měsících nárůst prodeje chytrých telefonů, a to především díky představení platformy Galaxy AI společně s řadou Galaxy S24. Čas ale neúprosně letí vpřed, od uvedení uplyne za pár dní půl roku a tak se pomalu začíná hovořit o nástupcích. Informace uniklé z databáze IMEI potvrzují, že Samsung pilně pracuje na nových telefonech a podle všeho jsme v databázi mohli vidět nejmocnějšího z nich — Galaxy S25 Ultra.

V databázi se totiž objevil model s číslem „SM-S938U“, které pravděpodobně patří právě chystané Ultře. Pro srovnání, jeho předchůdce Galaxy S24 Ultra nesl označení „SM-S928U“. Písmeno „U“ na konci čísla modelu napovídá, že se jedná o verzi pro americký trh. I když v tuto chvíli nemáme k dispozici žádné další informace o specifikacích, je jasné, že se Galaxy S25 Ultra nebude omezovat pouze na americký trh a dorazí i do dalších regionů, včetně toho našeho. Možná se však jedná o verzi, kterou u nás nikdy nespatříme. Je totiž docela možné, že jde o model s čipem Snapdragon 8 Gen 4, zatímco v Evropě bychom mohli dostat verzi s Exynosem 2500.

Samsung Galaxy S24 Ultra balení

Podle leakera Ice Universe se můžeme těšit na značné vylepšení fotoaparátů, především co se rozlišení týče. Galaxy S25 Ultra by měla být vybavena čtveřicí objektivů: hlavním 200MP snímačem, ultraširokoúhlým 50MP objektivem, teleobjektivem s rozlišením 50MP a 3x optickým zoomem a teleobjektivem s 50MP a 5x optickým zoomem.

Přesné datum uvedení na trh a cenová politika zatím zůstávají zahaleny tajemstvím. S ohledem na to, že akce Galaxy Unpacked 2024 se konala 17. ledna, můžeme s vysokou pravděpodobností předpokládat, že i v roce 2025 se představení odehraje v podobném termínu.

Oceníte nárůst rozlišení u ostatních objektivů?

Zdroj: AndroidHeadlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)