Galaxy S24 Ultra má přijít o jeden fotoaparát. Mrzet nás to ale nemusí

galaxy s23 ultra foťáky
  • Galaxy S24 Ultra má mít o jeden fotoaparát méně
  • Současný 3x teleobjektiv má být nahrazen variabilním objektivem
  • Počítá se také se Snapdragonem 8 Gen3 a 144Hz displejem

Samsung Galaxy S23 Ultra je jedním z nejlepších telefonů současnosti, alespoň to tvrdíme v naší recenzi. Už nyní se ale začíná hovořit o Galaxy S24 Ultra, která by mohla přinést velké změny ve fotoaparátech, respektive v jejich počtech.

Leaker Ice Universe ve svém příspěvku zmiňuje, že by jihokorejská firma mohla odstranit sočasný trojnásobný teleobjektiv, který by měl být nahrazen novým, variabilním objektivem s až desetinásobným zoomem. Ten by mohl ještě zlepšit kvalitu přiblížených fotografií, které má už teď Ultra verze na velmi vysoké úrovní, ačkoliv třeba na vlajky od Huawei ještě trochu ztrácí.

Hovoří se také o novém displeji se 144Hz obnovovací frekvencí, ale také čipsetu Snapdragon 8 Gen3, který by měl přinést dramaticky vyšší výkon, než současná generace. Už ta ho má přitom na rozdávání. V neposlední řadě by měla Galaxy S24 Ultra podporovat satelitní připojení a přidat se tak k mobilním telefonům od Applu a Huawei, které už ho nějakou dobu mají.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové mobily od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)