Samsung Galaxy S24 Ultra má dostat rychlejší displej, brutální výkon i vylepšený teleobjektiv

samsung galaxy s23 ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra s námi není ani dva měsíce a už se hovoří o jeho nástupci. Model Galaxy S24 Ultra by mohl podle nejnovějších informací disponovat ještě rychlejším displejem a rovněž v něm bude s největší pravděpodobností použit čip od Qualcommu.

Nadcházející vlajková loď by měla disponovat displejem se 144Hz obnovovací frekvencí. Kromě nového displeje bude řada Galaxy S23 podporovat satelitní připojení, podobně jako to nabízí třeba Apple či Huawei. Součástí by měl být také čipset Snapdragon 8 Gen3, který nabídne výrazně vyšší výkon než aktuální generace. Vylepšení by se mělo dostat také na hlavní 200Mpx fotoaparát a teleobjektiv, avšak zdroj nebyl v tomto případě nijak konkrétní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co byste si přáli v nové řadě Galaxy S24?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)