Samsung chystá příjemná vylepšení pro Galaxy S24 Plus. Týkají se displeje a RAM

samsung galaxy s24 plus
  • Samsung citelně vylepší displej „pluskového“ Galaxy S24
  • Telefon dostane v základu 12 GB RAM
  • V útrobách bude tikat Exynos

Plus varianta řady Galaxy S je vždy pouze zvětšený základní model s o něco větší baterií, ale nepřináší žádné funkce ani hardware z Ultra varianty, přitom je o několik tisíc dražší než právě menší model. Proto není u uživatelů ani tolik oblíbený, ti si většinou rovnou připlatí za vrcholný model, nebo ušetří a sáhnou po základním. To by se ale mohlo změnit u řady Galaxy S24, která se začíná docela hezky vybarvovat. Doslova – nedávno unikly i barevné varianty, přinesl je server PhoneArena.

Samsung Galaxy S24 Plus totiž dle leakera Ice Universe nabídne QHD+ displej Samsung M13, tedy jeden z nejlepších mobilních panelů na trhu. Současný Galaxy S23+ si přitom musí vystačit s Full HD+ panelem. V základu má nabízet 12 GB RAM, pod kapotou má (minimálně v Evropě) tikat čipset Exynos 2400, na nějž nás Samsung nalákal už před několika týdny.

samsung galaxy s24 řada

Ice Universe se rovněž nechal slyšet, že má být telefon tenký 7,7 mm, bude tedy o 0,1 mm tlustší, což v praxi nepoznáte. „Plusko“ pochopitelně nabídne také větší baterii než základní model, hovoří se o 4755 mAh. Vypadá to tedy, že minimálně ve své cenové kategorii bude S24+ o něco konkurenceschopnější.

Zajímají vás Plus varianty vlajkových Samsungů?

Zdroj: gizmochina.com, phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)