TOPlist

Samsung Galaxy S23 Ultra bude brutální dělo. Mrkněte na výsledky testů

samsung galaxy s23 ultra

Tento týden jsme vás informovali o úniku, který se týkal výkonu základního Samsungu Galaxy S23, ve kterém poběží čipset Snapdragon 8 Gen2. Ten by se měl oficiálně představit v listopadu a nyní v benchmarku uniká také Samsung Galaxy S23 Ultra, který si vysloužil velmi vysoké skóre.

Stejně jako u Galaxy S23 má i zde čipset kódové označení „Kalama“, což je s největší pravděpodobností právě Snapdragon 8 Gen2 a výkonu bude mít na rozdávání. Chlubí se jedním vysoce výkonným jádrem, které disponuje frekvencí 3,36 GHz. Dále jsou zde čtyři střední výkonná jádra s frekvencí 2,80 GHz a samozřejmě také tři úsporná jádra, která pracují na frekvenci 2,02 GHz.

Galaxy-S23-Ultra-Geekbench

Grafický výkon obstarává čip Adreno 740 a samozřejmostí bude také systém Android 13. Na jedno jádro si telefon vysloužil skóre 1521 bodů, ve vícejádrovém dosáhl na 4689 bodů, což je jedna z nejvyšších hodnot, kterou se může Android scéna pochlubit. Jsme zvědaví, zda jihokorejská firma nasadí tento čip i do evropských verzí. Pokud ne, bude pravděpodobně rozdíl ve výkonu ještě propastnější, než je tomu letos.

Koupíte si některý telefon z řady Galaxy S23?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)