Mrkněte: Film Behold od Ridleyho Scotta byl natočen pouze pomocí Galaxy S23 Ultra

samsung galaxy s23 ultra behold

V naší recenzi na Samsung Galaxy S23 Ultra si můžete přečíst poměrně podrobnou kapitolu o kvalitě videa, která šla letos hodně nahoru. Hlavní podíl na tom nemá jen nový 200Mpx snímač, který dokáže zachytit až 2,5x více světla, ale také vylepšená optická stabilizace a podpora funkce Super HDR. Tu mimochodem podporují všechny snímače. Fakt, že Samsung začal brát letos videozáznam vážně dokazuje i spolupráce s Ridley Scottem.

Režisér, který má na svědomí filmy jako Labyrint lží, Americký gangster, Klan Gucci, Marťan či Gladiátor dostal za úkol natočit krátký film a to za pomocí telefonu Galaxy S23 Ultra. Vzal si k sobě španělského kameramana Flavia Labiana a vznikl z toho krátký snímek “Behold”, který má necelé čtyři minuty.

Galaxy S23 Ultra: ‘Behold’ by Sir Ridley Scott – Filmed #withGalaxy | Samsung

Galaxy S23 Ultra: 'Behold' by Sir Ridley Scott – Filmed #withGalaxy | Samsung

Hned na první pohled je zřejmé, že byla k natáčení použita profesionální technika, stejně tak byl film samozřejmě sestříhán v odpovídajícím softwaru. Stále jde však o nádhernou demonstraci toho, co jste dnes schopni na telefon natočit. Omezením ve většině případů totiž není samotné zařízení, ale člověk, který jej ovládá.

Co říkáte na krátký snímek Behold?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)