To je rychlost! Samsung začal testovat One UI 6 s Androidem 14

android 14 galaxy s23 one ui 6
  • Samsung začíná interně testovat One UI 6
  • Začal o měsíc dříve než před rokem
  • V tuto chvíli zkouší nadstavbu na modelu Galaxy S23 Ultra

Google ve středu ukázal nový operační systém Android 14 a také s ním spojené novinky. Uživatelé telefonů Google Pixel (4a 5G a novějších) mohou testovat již druhou beta verzi tohoto systému a na vybrané telefony Xiaomi, realme, Oppo a OnePlus zamířila první beta. A jak jsou na tom Samsungy? Jihokorejská firma už začala interně testovat One UI 6 a vypadá to, že ještě zrychlí proces aktualizací.

Uživatel Tarun Vats se na Twitteru podělil o svůj objev. Všiml si, že Samsung již začal s interním testováním One UI 6 na telefonu Galaxy S23 Ultra. Firmware se označuje jako S918BXXU1BWE2/S918BOXM1BWE2/S918BXXU1BWE2 a sice si ho nemůže stáhnout každý, ale určitě je to fajn zpráva pro všechny majitele novějších Samsungů, jelikož budou téměř jistě patřit k prvním mobilům, které Android 14 s novou nadstavbou obdrží ke stažení.

Minulý rok totiž začala firma s testováním až v červnu a navíc se nechala v prosinci slyšet, že letos dostaneme nový systém ještě rychleji.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké novinky byste chtěli vidět v One UI 6?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)