TOPlist

Unikl kompletní vzhled Galaxy S23 FE. Pro většinu bude zklamáním

galaxy s23 fe oficiální plakát
  • Představení Galaxy S23 FE je na spadnutí 
  • Nyní unikl oficiální plakát s barevnými variantami 
  • Telefon se nápadně podobá modelu Galaxy A54

Po několika měsících spekulací a náznaků se zdá, že představení Samsungu Galaxy S23 FE je na spadnutí. Oficiální uvedení by mělo proběhnout ještě tento měsíc. Konkrétní datum zatím zůstává tajemstvím, ale nyní uniká oficiální plakát, díky němuž si lze udělat docela jasnou představu o tom, jak bude telefon vypadat. A upřímně? Nevím kam tímto produktem Samsung míří.

Samsung Galaxy S23 FE nese mnoho podobností s modelem Galaxy A54, když jsem se na telefon podíval poprvé, viděl jsem právě nejlepší „áčko“. Docela tlusté rámečky okolo displeje i design zadní strany vypadají takřka totožně. Jeden rozdíl tu ale přece je – kovový rám.

galaxy s23 fe

Tento plakát rovněž potvrzuje, že Samsung Galaxy S23 FE přijde ve čtyřech různých barvách. Zatím ale neznáme jejich marketingová označení.

Co se týče hardwaru, můžeme se těšit na 6,4″ 120Hz FullHD+ Dynamic AMOLED displej. V Česku (a ostatních evropských zemích) by se měl prodávat s čipsetem Exynos 2200, na výběr bude z 6/8 GB RAM a 128/256GB úložiště. Telefon bude vybaven rovněž čtyřmi fotoaparáty v čele s hlavním 50Mpx senzorem s optickou stabilizací. Dopomáhat bude 8Mpx ultraširoký snímač a 12Mpx teleobjektiv.

galaxy s23 fe render

Podle mě bude o (ne)úspěchu rozhodovat cena. Je totiž docela pravděpodobné, že bude cenově velice blízko standardní Galaxy S23, která má mnohem lepší čipset a tenčí rámečky okolo displeje. Nákup „fanouškovské“ edice by v tomto případě nedával vůbec smysl.

Jak se těšíte na FE edici telefonu Galaxy S23?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)