Další nálož novinek! Co všechno Samsung letos představí?

samsung galaxy s23

Teprve před měsícem představil Samsung vlajkovou řadu Galaxy S23 a už se začíná šuškat o dalších produktech. Další očekávanou akci bude mít jihokorejská společnost v srpnu, kdy představí nové ohebné mobily Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Mimo to se ale mají ukázat další novinky.

Pokud jsou tyto informace pravdivé, pozornost na sebe jistě upoutá Galaxy S23 FE, tedy levnější varianta klasické Galaxy S23. Zatím není jasné, v čem se bude telefon lišit, ale vzhledem k tomu, že bude Samsung srážet cenu se s některými ústupky budeme muset smířit, ať už se budou týkat fotoaparátů, použitého čipu, materiálů, nebo třeba displeje. Na stejné akci se má objevit také Samsung Galaxy Tab S8 FE. Současný Galaxy Tab S7 FE je s námi totiž téměř dva roky a tak je čas na upgrade.

Novinka by měla dostat čipset od MediaTeku, pravděpodobně půjde o některý z modelů Dimensity. Spekuluje se také o řadě Galaxy Tab S9. Dle našeho názoru je ale poměrně nepravděpodobné, aby se na jedné akci představilo tolik produktů. Je tedy klidně možné, že některé z nich uvidíme dříve, nebo třeba o měsíc později.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na který produkt jste nejvíce zvědaví?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)