TOPlist

Špatné zprávy. Samsung prý letos nepředstaví oblíbený telefon

galaxy s23 fe

Loni v lednu představila společnost Samsung svůj poslední FE model – Galaxy S21 FE. Ten přitom dorazil s téměř půlročním zpožděním, původně měl být představen již v srpnu roku 2021. Fanouškovská edice Galaxy S22 byla nakonec zrušena a tak se už pár týdnů spekuluje nad tím, jak to bude s potenciálním modelem Galaxy S23 FE.

Ten měl podle posledních informací dorazit ve druhé polovině letošnímu roku, nyní však leaker Roland Quandt přišel na svém Twitteru se špatnou zprávou. Dle jeho zpráv se Samsung letos nechystá Galaxy S23 FE představit a je vysoce nepravděpodobné, že by se (stejně jako poslední FE model) představil až příští rok.

Leaker bohužel vynechal jakékoliv podrobnosti a nesdělil, proč se tak jihokorejský gigant nakonec rozhodl. Každopádně tyto informace je potřeba brát s určitou rezervou. Samsung má dostatek času na to, aby své plány ještě přehodnotil a oblíbenou edici vlajkového mobilu nakonec představil.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s FE edicemi od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)