Řada Galaxy S22 dostává další One UI 5.0 aktualizaci. Opravuje hromadu chyb

galaxy s22 update one ui 5

Vlajková řada Galaxy S22 dostala jako vůbec první betu One UI 5.0, které je postaveno na systému Android 13. Nyní do něj míří v pořadí již čtvrtá beta, která upravuje poměrně dost chyb a přináší rovněž nejnovější bezpečnostní záplaty.

Aktualizace opravuje hromadu bugů, mezi které patří problémy s funkcí Object Eraser (jihokorejská variace na Magic Eraser od Googlu), režimem Nerušit, Quick Share, či Samsung DeX, který se ne vždy připojil k vámi vybranému zařízení. Firmware končí označením ZVJ2 a má velikost přibližně 1,3 GB. Počítat můžeme také s říjnovými bezpečnostními záplatami.

Trochu překvapivě ale One UI 5.0 Beta 4 odstraňuje funkci Multi-User, která byla představena právě s novým systémem. Dá se ale předpokládat, že ji firma vrátí s další aktualizací. V tuto chvíli se šíří v Německu, takže pokud jste v programu zaregistrování, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda ji máte k dispozici.

Jak jste zatím spokojení s One UI 5.0?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)