Modelová čísla řady Galaxy S22 narazí na strop. Co s nimi?

Samsung Galaxy S22 modelová čísla

V tuto chvíli už je téměř jisté, že se letos budou muset fanoušci Samsung telefonů smířit s absencí prémiové řady Galaxy Note. Nejen místo na trhu, ale i klasické letní až podzimní spekulace o těchto mobilech budou muset částečně zaplnit jiné přístroje. Poslední vlajkovou řadou je S21 a očekáváme také několik dalších ohebných telefonů. Měla by to však být další “esková” řada, která bude držet prapor korejské firmy. A tak jsou fanoušci rádi za každý střípek postupně odhalovaných informací. K telefonům řady Galaxy S22 nyní například unikla modelová čísla.

Ze všech možných informací, která mohou k telefonům uniknout, pochopitelně nejde o ty nejzajímavější. Přesto je na nich cosi hodné pozornosti. Samsung totiž narazil na konec jedné číselné řady a nové vlajkové modely dostanou jiné označení. Současná série S1 nese modelová čísla SM-G991x, SM-G996x a SM-G998x, která jsou udržována od dob Galaxy S5 a označení SM-S9xx. Aby firma nemusela o řád výš ke kombinaci SM-G1000x, dostane se prý do názvu písmeno S. U Samsung Galaxy S22 mobilů se tedy máme těšit na kombinace SM-S901x, SM-S906x a SM-S908x.

Kolik telefonů řady Galaxy S už jste měli?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)