Bez řady Galaxy Note prý dlouho nebudeme. Vrátí se příští rok

návrat Galaxy Note 2022

Pro rok 2021 už s telefony populární řady Galaxy Note moc nepočítáme. Několik měsíců trvající spekulace nedávno v podstatě potvrdil i DJ Koh ze Samsungu, přičemž je na vině mimo jiné i nedostatek procesorů. Letos navíc přišel model Galaxy S21 Ultra, který si od “noutů” půjčil ikonický prvek – chytré pero S Pen. V tomto ohledu je tedy produktová díra alespoň částečně zalepená, o což se má později postarat i ohebný Galaxy Z Fold 3, který bude podle všeho pero také mít. Teď ze stejného zdroje dorazily informace, že by měl v roce 2022 zase nastat návrat řady Galaxy Note.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Impressions: Ultra Premium!

Jelikož je situace kolem dílů a obecně ve světě telefonů trochu zamotaná, oblíbená série se příští rok rozhodně nemusí objevit v tradičním období. Doposud Samsung představoval řadu Note ve třetím kvartálu, tedy na podzim. Samotné vedení společnosti neví, kdy by tedy případný návrat série Galaxy Note v roce 2022 nastal. Záležet asi bude i na tom, jak se bude dál dařit dalším telefonům s perem S Pen. Samsung čekají měsíce exeprimentů.

Kolik telefonů Galaxy Note jste vyzkoušeli?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)