Samsung prý definitivně zrušil Galaxy S22 FE. Důvod je pochopitelný

Galaxy S21 FE

Fanouškovské edice vlajkových lodí od Samsungu jsou mezi uživateli velice populární a to i přesto, že měla poslední Galaxy S21 FE velké zpoždění. V březnu vyšla u nás najevo informace o tom, že jihokorejský gigant dost možná vsadí u Galaxy S22 FE na čip, který byste zřejmě nečekali. Jenže nyní neseme další a poněkud horší informaci. Telefon je totiž prý zrušen. Jak to tedy bude s FE telefony dále a proč musel Samsung mobil zaříznout?

Samsung prý zařízl Galaxy S22 FE

Jihokorejská firma měla letos jasný cíl. Chtěla zvýšit prodeje telefonu Galaxy S22 Ultra, který měl nalákat nejen nové zákazníky, ale také třeba majitele řady Galaxy Note. Jak to ale celé souvisí s Galaxy S22 FE? Kvůli nedostatku čipů si musel vybrat, zda zvýšit výrobu Galaxy S22 Ultra, na kterém má bezpochyby větší marži, nebo představit Galaxy S22 FE, kterého mělo být vyrobeno přibližně 3 miliony kusů.

Všechny tyto čipy budou ale nakonec použity právě do Ultry a letos se tak FE verze nedočkáme. To ale neznamená, že je těmto edicím konec. V roce 2023 má totiž Samsung podle zdrojů z Jižní Koreji v plánu uvést Galaxy S23 FE.

Máte některý z FE telefonů od Samsungu?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)