Známe úložiště a barevné varianty Samsung Galaxy S21. Potvrzen byl také S Pen

nový telefon samsung

Na internet unikají informace ohledně úložiště a také barevné varianty modelové řady Galaxy S21. Telefony budou představeny již 14. ledna a rozhodně se je na co těšit. Kromě toho byla také potvrzena spekulace o tom, že Galaxy S21 Ultra dostane pero S Pen.

Galaxy S21 barevné varianty, úložiště i S Pen

Dle webu WinFuture dostávají maloobchodní e-shopy několik podrobností o nadcházející vlajkové řadě od Samsungu. Základní model Galaxy S21 bude k dispozici ve 128 a 256 GB verzi a to v šedé, bílé, růžové a fialové barevné variantě. Galaxy S21 Plus dostane rovněž 128 a 256 GB úložiště, ale bude k dispozici pouze ve třech barvách. Konkrétně ve stříbrné, černé a fialové. Nejlepší z řady, tedy Galaxy S21 Ultra dostane 128, 256 a 512 GB verzi a k dispozici bude jen ve stříbrné a černé.

Nyní také víme, že Galaxy S21 Ultra bude podporovat S Pen, ovšem nebude uložen v jeho těle. Přijde ale prý velký výběr pouzder, do kterých budeme moci pero schovávat. To je poměrně kontroverzní krok, ovšem vzhledem k tomu, že má ještě dojít na představení Galaxy Note 21 zcela pochopitelný.

Co říkáte na nové informace?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)