Samsung Galaxy S10 bude dostupný ve třech verzích: Dva klasické modely doplní Galaxy S10E

samsung galaxy s10e novy telefon

Evan Blass na svém Twitter účtu zveřejnil nové informace k chystaným telefonům Samsung Galaxy S10. Už dříve se spekulovalo nad tím, že tento rok uvidíme rovnou tři různé verze. Nové rendery těmto spekulacím nahrávají. Kromě klasické a Plus verze, se má třetí verze nazývat Samsung Galaxy S10E.

Samsung Galaxy S10E bude novým modelem v oblíbené řadě telefonů

Chystané novinky jsou na novém renderu vidět v obalu. Design ale odpovídá předchozím únikům. Telefony by měly být seřazeny takto: Galaxy S10E, Galaxy S10 a Galaxy S10+. V tuto chvíli je nejasné, co písmeno E znamená. Naznačuje se Edge nebo Economy. Právě o levnější verzi Galaxy S10 už se mluvilo ještě v minulém roce.

Galaxy S10 a S10E by měly mít displej o velikosti 5,8 palce. Plus verze pak 6,4″ velký displej. Všechny telefony mají mít společnou díru v displeji pro selfie kameru. U Plus verze má být větší kvůli duální selfie kameře. Zadní strana se rovněž bude lišit v počtu fotoaparátů. Samozřejmě ani jeden z telefonů není ohebný. Ohebný telefon se zařadí do speciální řady. Očekává se, ale že se všechny tyto telefony oficiálně představí na stejné akci. A to 20. února, tedy těsně před začátkem veletrhu MWC.

Těšíte se na řadu telefonů Samsung Galaxy S10?

Zdroj: engadget.com, @evleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)