Samsung Galaxy S10e: Levnější a menší prémiový telefon na prvních snímcích

samsung galaxy s10e design

Včera jsme se dočkali prvních tiskových snímků telefonů Galaxy S10 a Galaxy S10+. Jak už ale delší dobu víme, společnost Samsung chystá i třetí verzi s názvem Galaxy S10e. Ta bude menší, levnější a zároveň nebude mít například zaoblený displej. Nyní se na internetu objevily nové informace včetně fotografií tohoto telefonu.

Galaxy S10e je odpovědí Samsungu na iPhone XR

Podobně jako Apple vydal na podzim tři telefony, z nichž jeden byl levnější, tak i 20. února uvidíme tři telefony Samsung Galaxy S10. Levnější verze Galaxy S10e vypadá velmi podobně, má ale několik odlišností. Například displej telefonu již není zaoblený jako u Galaxy S10 a S10+. Rámečky kolem displeje jsou rovněž mírně větší, nicméně průstřel v displeji pro selfie kameru zůstává.

samsung-galaxy-s10e-leak

Telefon by měl být menší. Displej má mít velikost 5,8 palců, zatímco klasický Galaxy S10 má mít 6,1 palce a Plus verze 6,4 palce. Další změna se týká čtečky otisků prstů v displeji. Už nebude v displeji, ale přesunula se do bočního tlačítka. Na zadní straně si můžeme všimnout toho, že má telefon “jen” dva hlavní fotoaparáty. Kapacita baterie by také měla být mírně menší. Cena Samsung Galaxy S10e není známá, stejně tak ani další informace ohledně čipsetu, pamětí apod. Nicméně půjde o nejlevnější model z trojice Galaxy S10.

Jak se vám líbí tento nový Samsung Galaxy S10e?

Zdroje: phonedog.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek