Samsung Galaxy Note10+ na prvních fotografiích. Bezrámečkový displej s průstřelem uprostřed

samsung galaxy note 10 plus render

Jak už bývá tradicí, Samsung představuje prémiový telefon určený na podzimní a zimní trh jako první. Nejinak tomu bude i letos u Galaxy Note. Tento rok bychom se však měli dočkat několika změn, v první řadě má vyjít několik verzí. Původně se spekulovalo o Pro verzi, podle posledních informací se ale dostane na Samsung Galaxy Note10+, tedy klasické označení, které známe z řady Galaxy S. Tento název potvrzují i první reálné fotografie, jsou sice rozmazané, ale můžeme z nich vyčíst hned několik zajímavostí.

První fotografie Samsung Galaxy Note10+

V základu byly potvrzeny předchozí spekulace a rendery, které se již několik týdnů potulují po internetu. Všimnout si například můžete přesunutí fotoaparátů. A to jak na přední straně, kde je selfie kamera uprostřed, tak i na zadní straně, kde se nachází v levém horním rohu. Podobně jako to mají jiné značky, nicméně u Samsungu je to nové umístění.

Všimnout si můžeme i ještě menších rámečků, čemu pomáhá průstřel v displeji. Zajímavé je však to, že se Samsung rozhodl pouze pro jednu selfie kameru i u Plus verze. A to i když Galaxy S10+ má duální selfie kameru. Nechybí ani zaoblení displeje, což je stále jeden z poznávacích prvků prémiových Samsung telefonů. Jak to všechno bude ve skutečnosti se dozvíme za cca měsíc a půl. Představení Galaxy Note 10 by se mělo uskutečnit 7. srpna, i když datum ještě nebylo potvrzeno přímo korejskou společností.

Jak se vám líbí designové změny u Galaxy Note10+?

Zdroj: androidpolice.com, nl.letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)