Samsung Galaxy Note 20 certifikován v Thajsku. Co jsme se dověděli?

samsung galaxy note 20 v thajsku

Samsung Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra se dočkávají nové certifikace v Thajsku, respektive na úřadu NBTC. Dověděli jsme se některé zajímavé informace, kromě dvou LTE modelů přijde i 5G varianta a dočkáme se i periskopové kamery.

Galaxy Note 20 certifikován v Thajsku

Certifikace sama o sobě neobsahuje žádné podrobné informace o nadcházejících vlajkových lodích od Samsungu. Potvrzuje však, že společnost plánuje pouze dva modely – Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra. Nebude zde tedy žádný Galaxy Note 20+, jak se původně spekulovalo. Zařízení se označují jako SM-N980F / N985F a obě dvě podporují 4G.

V nedávných spekulacích se rovněž objevila informace o tom, že evropské varianty vlajkových lodí jihokorejského giganta dostanou kritizovaný Exynos 990. Na to, zda se skutečně tento černý scénář naplní si však ještě počkáme. Samsung pořádá svou událost Unpacked 5. srpna a kromě Galaxy Note 20 se zde představí také Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7 či Galaxy Watch 3. Rozhodně se tedy máme na co těšit.

Těšíte se na událost Unpacked 2020?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)