Jeden z nejlevnějších Samsungů dostává aktualizaci na One UI 5.1

one ui 5.1 galaxy m13

Samsung aktualizuje velké množství svých telefonů na nové rozhraní One UI 5.1, které se poprvé objevilo u řady Galaxy S23. Nyní se dostává na levný kousek Galaxy M13 5G. V tuto chvíli je aktualizace k dispozici v Indii, ale dá se očekávat, že se během několika dní objeví i u nás v Evropě.

Nejnovější aktualizace se označuje jako M136BXXU2CWB3 a přináší nejen novou verzi One UI, ale také bezpečnostní záplaty z února 2023. Nový systém přináší například vylepšení aplikace Galerie, která má vylepšené vyhledávání, snadnější zobrazení a umožňuje úpravy informací EXIF dat. Multitasking je díky možnosti rozdělit obrazovku gestem přejetí dvěma prsty nahoru efektivnější a často používané aplikace jsou zobrazeny jako první, což usnadňuje jeho používání.

Pokud tedy telefon máte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda ji náhodou nemáte k dispozici, případně nám prosím dejte vědět do komentářů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali aktualizaci na One UI 5.1?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)