Nový Samsung Galaxy J4 Core má lepší displej a více výkonu než jiné Android Go telefony

samsung galaxy j4 core predstaveni

Ve srovnání s programem Android One, který se v uplynulém roce rozšířil na mnoho telefonů, je na tom Android Go o poznání hůře. Jeden z důvodů je i to, že tato nenáročná verze Androidu je určena hlavně pro země třetího světa a na západní trh se dostávají hlavně ty od známých značek jako je Nokia, Alcatel, Samsung atd. Poslední jmenovaná společnost brzy vydává nový Android GO telefon, který se nazývá Galaxy J4 Core. Oproti prvnímu telefonu přináší několik novinek.

Samsung Galaxy J4 Core je druhým telefonem korejské společnosti s Android Go

Nový telefon se sice oficiálně nepředstavil, objevil se ale s kompletními specifikacemi i fotografiemi v jednom brazilském eshopu. Informace následně potvrdila i uživatelská příručka k tomuto telefonu, která se objevila na stránkách Samsungu. Ze specifikací jde vidět, že si telefon oproti Galaxy J2 Core polepšil. Displej o velikosti 5 palců má rozlišení 1480 x 720 pixelů, novinka má i mnohem menší rámečky. Nově se také dostalo na Snapdragon 430, který dokáže fungovat i s klasickým Androidem. Ve spojení s Android Go půjde o “rychlík”.

Paměť RAM se zastavila na hodnotě 1 GB, úložiště se používá 16 GB. Potěší také kapacita baterie s 3 300 mAh. Hlavní fotoaparát má 8 MPx, přední selfie kamera má 5 MPx. Prozatím není známá cena tohoto telefonu, ale vzhledem k zaměření Androidu Go to nebude hodně. Celkově to ale při pohledu na parametry vypadá jako velmi zajímavý Android Go telefon.

Jak se vám líbí druhý Samsung telefon s Androidem Go?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)