Samsung Galaxy Fit: Nový chytrý tracker poodhalen. Design připomíná náramek Xiaomi

samsung galaxy wearable galaxy fit

Včera v noci jsme se dozvěděli první informace o dalším produktu, který Samsung představí 20. února. Půjde o chytré náramky Samsung Galaxy Fit a Samsung Galaxy Fit e. Novinky se objevily přímo v aplikaci Galaxy Wearable (Samsung Gear). I díky tomu se můžeme s předstihem podívat na design chytrého náramku.

Samsung Galaxy Fit je novým chytrým náramkem. Oproti minulému roku se mění design

Podobně jako jsme to mohli vidět u chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek Samsung, i zde se mění název. Zatímco minulý rok jsme ještě recenzovali náramek Samsung Gear Fit 2, v roce 2019 už to bude Samsung Galaxy Fit a Samsung Galaxy Fit e. K dispozici budou dvě verze, “e” verze bude pravděpodobně levnější variantou, podobně jako je to u Samsung Galaxy S10 telefonů.

samsung galaxy wearable aplikace novinky

Na screenshotu z aplikace můžeme vidět, že u náramku se nemění jenom název, ale i design. Zatímco chytré náramky Samsung využívaly v minulosti mírně zaoblený velký displej, nový náramek bude mít menší plochý displej a designem nám připomíná náramek Xiaomi Amazfit Cor, akorát s tím rozdílem, že má více zaoblených prvků.

Z obrázku si také můžeme všimnout toho, že se poprvé potvrdily názvy pro chytré hodinky a bezdrátová sluchátka. Původně se spekulovalo, že nové chytré hodinky se budou nazývat Samsung Galaxy Watch Sport, oficiální název však je Galaxy Watch Active. Sluchátka již nebudou zařazena do řady IconX, ale nově jako Galaxy Buds.

Sledujte s námi představení Samsung Galaxy novinek z USA

Na závěr máme několik informací k tomu, co můžete v následujících dnech čekat na webu Svět Androida. Přímo u představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek jako je ohebný telefon Samsung, chytrý náramek Galaxy Fit, hodinky Samsung Galaxy Watch Active anebo bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds, budeme také. Můžete se těšit na velké množství unikátního obsahu, které vám přímo z místa představení přineseme. Více informací můžete najít v našem článku “Sledujte s námi představení Samsung produktů“.

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Co pro vás chystáme v USA?

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu atd.
svet androida san francisco

Jak se vám líbí design Samsung Galaxy Fit?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)