Xiaomi Amazfit Cor 2: Nová generace chytrého náramku má lepší výdrž baterie a NFC

xiaomi amazfit cor 2

Xiaomi představilo novou generaci chytrého náramku Amazfit Cor 2. Nová generace přináší hned několik vylepšení v čele s NFC a lepší výdrží baterie. Náramek už se dá v tuto chvíli koupit v Číně. Dlouho už by to ale trvat nemělo a měl by se objevit i u nás.

Nová generace Xiaomi Amazfit Cor přináší hned několik novinek

Samotné představení není moc velkým překvapením. Před několika dny se totiž náramek objevil v certifikaci FCC, takže bylo jasné, co má Xiaomi v plánu. Na první pohled druhá generace náramku nevypadá tak odlišně. Změny se totiž odehrály hlavně uvnitř zařízení. Displej má stále velikost 1,23 palce a jde o barevný LCD panel s podporou dotyku. Chrání jej 2,5D zakřivené tvrzené sklo.

Náramku nevadí ani voda, splňuje voděodolnost 5ATM. Fitness funkce obstarává hlavně akcelerometr a senzor srdečního tepu. Náramek dokáže měřit kroky, vzdálenost, aktivitu apod. Nechybí samozřejmě ani propojení s telefonem. Jednak kvůli lepším a přehlednějším statistikám. Ale hlavně také k možnosti zobrazování notifikací a hovorů. Jedna ze dvou hlavních novinek je podpora NFC pro bezkontaktní platby. Bohužel se nedá očekávat podpora Google Pay. Druhou novinkou je větší výdrž baterie. Nová generace vydrží na jedno nabití až 20 dnů, což je o osm dní více než první Amazfit Cor. Náramek stojí 299 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 200 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Amazfit Cor 2?

Zdroj: youpin.mi.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)