Mrkněte: Samsung omylem odhalil tři tajné FE produkty

samsung fe řada
  • Samsung brzy odhalí trojici nových produktů, všechny ponesou podtitul „FE“ 
  • Těšit se můžeme na sluchátka, tablet i telefon 
  • Argentinské pobočce unikl oficiální plakát vyobrazující všechna zařízení

Už poměrně dlouhou dobu víme, že se letos objeví kromě telefonu Galaxy S23 FE také tablet Galaxy Tab S9 FE a sluchátka Galaxy Buds FE. Podle všeho je jihokorejská firma představí ve stejný den, dočkáme se tedy první konference, kde budou odhaleny hned tři „fanouškovské“ produkty. Nyní tuto skutečnost Samsung, respektive jeho argentinská pobočka nechtěna potvrdila.

Na uniklém prospektu si můžeme všimnout trojice zařízení – tabletu, mobilu a sluchátek, přičemž o každém z nich víme alespoň nějaké informace. Galaxy S23 FE se má designem podobat Galaxy A54, avšak přijde s hliníkovými zády a pod kapotou bude tikat loňský Exynos 2200, který mohou evropští zákazníci znát z řady Galaxy S22. V USA a Jižní Koreji se však mohou těšit na Snapdragon 8 Gen1. Počítá se pochopitelně s kvalitním Dynamic AMOLED panelem se 120Hz obnovovací frekvencí a trojicí snímačů na zadní straně.

samsung galaxy tab s9 fe galaxy s23 fe galaxy buds FE

Tablet Galaxy Tab S9 FE přijde s vlajkovým vzhledem a vlastnostmi, které lze u prémiového Android tabletu čekat, tedy solidním (ačkoliv pravděpodobně IPS) panelem, podporou S Pen a hliníkovým tělem. Jako podivná se na první pohled jeví volba čipsetu, kterým by měl být Exynos 1380. Ten nenabízí vyloženě špatný výkon, ale už teď je jasné, že tablet nebude králem mezi cenou a výkonem.

Sluchátka Galaxy Buds FE pak přinesou vše co Galaxy Buds2 a možná něco navíc. Dostanou čtvercové pouzdro, dle uniklého manuálu se můžeme těšit také na ANC, dva mikrofony a dotykové plošky.

Samsung stále nepotvrdil datum představení ani jednoho z výše uvedených produktů, ale dá se očekávat, že se tak stane poměrně brzy.

Zaujal vás některý z chystaných FE produktů?

Zdroj: SamMobile, GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)