Samsung Galaxy A55 vypadá fantasticky! Mrkněte na nové snímky

samsung galaxy a55
  • Samsung Galaxy A55 se vystavuje na dalších renderech
  • Dostane kovový rámeček i podivný výstupek na pravé straně
  • Displej bude mít úhlopříčku 6,5 palce

Včera jsme vás informovali o novém úniku od leakera Revegnuse, který tvrdí, že telefony Galaxy A35 a Galaxy A55 dostanou kovové rámečky, což by byl na střední třídu velký unikát. Nyní unikají rendery dražšího modelu, které odhalují spoustu podrobností. Telefon vypadá naprosto fantasticky, paradoxně mnohem lépe, než budget vlajka Galaxy S23 FE.

Rendery vyobrazují lesklé kovové rámečky, určité pozdvižení ale vzbuzuje výstupek na pravé straně. Ten jsme mohli vidět už na renderech Galaxy A15 a Galaxy A25, je tedy téměř jisté, že právě tento výstřelek bude u nadcházejících Galaxy A mobilů klíčovým vizuálním prvkem. Jinak ale nečekejme žádnou velkou revoluci. Fotoaparáty budou opět vertikálně seřazené pod sebou. Displej má mít úhlopříčku 6,5 palce a všimnout si lze i poměrně tenkých rámečků, které jsou u letošní generace na můj vkus opravdu tlusté.

Celkové rozměry mají činit 161,1 x 77,3 / 77,9 x 8,2 mm, telefon tedy opět trochu naroste. Certifikace na 3C odhalila také 25W nabíjení, výkon prý obstará Exynos 1480 s grafickým čipem od AMD.

Jak se vám pozdávají rendery Galaxy A55?

Zdroj: MySmartPrice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)