Samsung Galaxy A54 dostává první aktualizaci. Co vylepšuje?

samsung galaxy a54

Společnost Samsung dnes vydala první aktualizaci firmwaru pro nový telefon Galaxy A54. Aktualizace přináší spíše drobné změny, které se týkají třeba fotoaparátu.

Hlavním přínosem aktualizace je vylepšení fotoaparátu. Samsung ale přesně nespecifikoval, co konkrétně se u něj změnilo. Mimo to se zaměřuje také na zlepšení stability a opravuje několik chyb. Právě zlepšení plynulosti by určitě bylo na místě. Telefon totiž používáme asi týden a setkáváme se se záseky a trhanými animacemi.

samsung galaxy a54 aktualizace

Je však zajímavé, že firmware neobsahuje únorovou bezpečnostní záplatu. Aktualizace s označením A546BXXU1AWC4/A546BOXM1AWC5/A546BXXU1AWC4 má velikost přibližně 230 MB. Pokud tedy novinku máte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda ji už máte k dispozici.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali novou aktualizaci?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)