Češi, nemáte jeden z těchto Samsungů? Vyšel na ně Android 14!

android 14 galaxy a52s
  • Telefony Galaxy A52s 5G a Galaxy A33 5G dostávají Android 14
  • Pro A52s je to zřejmě poslední velká aktualizace
  • Naopak A33 5G se může těšit i na Android 16

Samsung tento týden vydal aktualizaci, která zahrnuje Android 14 s uživatelským rozhraním One UI 6 i pro jeden z nejlepších Galaxy A modelů v celé historii – Galaxy A52s. Ten byl uveden před více než dvěma lety s Androidem 11 a Samsung mu zaručil minimálně tři hlavní aktualizace Androidu. Je tedy docela možné, že jde o poslední velký update.

Aktualizace s označením A528BXXU5FWK4 se aktuálně šíří Evropou (konkrétně byla spatřena v Německu, Nizozemsku a Bulharsku) a má velikost asi 2,29 GB. Uživatelé se mohou těšit na zlepšené uživatelské prostředí a několik novinek spojených s Androidem 14, ale i listopadovou bezpečnostní záplatu. Mimo Galaxy A52s se dostalo i na Galaxy A33, kde má aktualizace označení A336BXXU7DWK6 a stejnou velikost. Tento model byl spuštěn s Androidem 12 a jihokorejská firma se zavázala ke čtyřem hlavním aktualizacím, na telefon tak dorazí i Android 16.

galaxy a52s android 14

Jestliže tedy jeden z těchto telefonů vlastníte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda ji máte k dispozici, případně nám prosím dejte vědět do komentářů.

Samsung Galaxy A33 5G (SM-A336B)

Kde koupit:

Cena od: 6 490 Kč

Už jste dostali aktualizaci na Android 14?

Zdroj: SamMobile, SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)