Jaký bude nástupce populárního Galaxy A52? Máme první střípky

samsung galaxy a52 nastupce galaxy a53

Telefony Samsung Galaxy A52/Galaxy A52 5G patří bezesporu k jedním z nejlepších telefonů ve své třídě. Nabízejí totiž solidní čipsety, kvalitní fotoaparáty, slušné zpracování a také rychlé displeje. Jihokorejská firma je představila již v březnu letošního roku, v srpnu jsme se pak dočkali vylepšené verze Galaxy A52s, která nabízí především lepší čipset Snapdragon 778G. Jak je to ale s nástupcem?

Nástupce populárního Galaxy A52 přijde zřejmě v březnu

Vzhledem k tomu, že byla modelová řada Galaxy A52 představena v březnu se podobné datum očekává i od nástupce, který pravděpodobně ponese označení Galaxy A53. Web GalaxyClub přinesl informaci o tom, že bude k dispozici minimálně ve čtyřech barvených variantách – bílé, černé, oranžové a světle modré. Telefon má být přitom vybaven 64Mpx hlavním fotoaparátem, který se nachází právě v modelu Galaxy A52s.

Samsung Galaxy A52s 5G full review

Samsung Galaxy A52s 5G full review

Samozřejmě nemůžeme počítat s vlajkovým čipsetem a je možné, že telefon dostane opět Snapdragon 778G. V tom případě ale nevíme, proč by Samsung takový model vůbec představoval, když už jeden takový na trhu máme. Zjevně tou hlavní změnou tedy bude pravděpodobně design, který se má od svého předchůdce lišit.

Jaké změny byste si přáli v Galaxy A53?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)