První střípky: Samsung Galaxy A35 dostane lepší hlavní foťák

galaxy a34
  • Samsung Galaxy A35 má být představen příští rok v březnu
  • Dočká se vylepšení hlavního snímače 
  • Selfie kamerka zůstane totožná jako u aktuální Galaxy A34

V březnu tohoto roku představila společnost Samsung nové telefony řady Galaxy A, mezi nimiž byl také model Galaxy A34, který zaznamenal úspěch nejen díky zajímavým specifikacím a dlouhé podpoře, ale třeba také faktem, že mnohdy běžel spolehlivěji a plynuleji než jeho dražší sourozenec. Předpokládá se, že nástupce v podobě Galaxy A35 se uvede v březnu 2024 a nizozemský server GalaxyClub o něm přinesl první informace.

Dle něj bude nový model Samsung Galaxy A35 vybaven primárním fotoaparátem s rozlišením 50 Mpx. Bohužel nevíme, o jaký konkrétní snímač půjde, ale pokud by se v levnějším modelu objevil IMX766, který je použitý v Galaxy A54, šlo by oproti současnému 48Mpx senzoru o velký skok kupředu. Doprovázet jej budou dva další fotoaparáty (makro a ultraširoký), web ale nezmníl, zda i v tomto případě dojde k nějakým inovacím.

Samsung Galaxy A35 by měl být také vybaven 13Mpx selfie kamerou, zde žádnou změnu nečekejme. Jihokorejská firma by teoreticky mohla vsadit na chystaný Exynos 1480 s grafikou od AMD, ale ten se spíše objeví v Galaxy A55, u levnějšího bratříčka lze opět očekávat nějaký Mediatek, případně něco slabšího od Qualcommu.

Vyzkoušeli jste někdy telefon řady Galaxy A od Samsungu?

Zdroj: GSMArena, GalaxyClub

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)