Namaže si Samsung Galaxy A34 konkurenci na chleba? Podporu mu mohou závidět i leckteré vlajky

galaxy a34 unik

Pro uživatele, kteří nevyžadují ty nejlepší specifikace, ale stále hledají vyvážený telefon za dobrou cenu s dlouhou softwarovou podporou Samsung brzy představí dvojici nových telefonů – Samsung Galaxy A54 a Samsung Galaxy A34. A právě o druhém jmenovaném unikla řada zajímavých informací.

V Indii se Galaxy A34 představí už příští týden, 16. března a z renderů je patrné, že se bude podobat jak Galaxy A54, tak i vlajkové řadě Galaxy S23. Uživatelé se mohou těšit na 6,6palcový AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Narušovat jej bude kapkovitý výřez s 16Mpx selfie kamerkou.

Výkon má obstarávat solidní čipset MediaTek Dimensity 1080 v kombinaci s 6/8 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Telefon by měl dostat také 4 roky hlavních aktualizací, takže se na něm objeví i Android 17, což je nejen na střední třídu skutečný unikát. Samsung Galaxy A34 bude údajně nabízen ve čtyřech barevných variantách – Awesome Silver, Awesome Violet, Awesome Lime a Awesome Graphite.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí telefonu Galaxy A34?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)