Samsung neuhlídal Galaxy A25. Většina parametrů potvrzena!

GalaxyA25
  • Samsung Galaxy A25 už není tajemstvím, známe většinu parametrů
  • Výrobce tentokráte neuhlídal kompletní produktové informace
  • Vývojáři dali telefonu silnější procesor a potěší velmi dlouhá podpora

Samsung čeká velmi hektické období, největší pozornost logicky vzbuzuje řada Galaxy S24, která bude určitě patřit k nejlepším telefonům roku 2024. Nejprodávanější telefony od společnosti Samsung ale většinou mají cenovku podstatně nižší, téměř vždy to jsou áčkové modely.

Už v předchozích týdnech se na internet dostala většina specifikací modelu Galaxy A25, který doplní současné portfolio telefonů nižší střední třídy. Teď už většinu jeho parametrů můžeme potvrdit s jistotou, výrobci unikly oficiální propagační materiály!

Přední straně bude dominovat 6,5palcový AMOLED displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů, čtečka otisků prstů v něm ale umístěna nebude, nadále se bude nacházet v zapínacím tlačítku. Velikou radost máme z procesoru Exynos 1280, to je z pohledu výkonu solidní posun kupředu. Rovných 6 GB operační paměti a úložiště s kapacitou 128 GB už dnes nepřekvapí, konkurence za podobnou cenu občas umí ještě lepší specifikace.

Ale málokdo se Samsungu vyrovná z pohledu podpory, telefon by měl obdržet hned několik aktualizací Androidu. Hlavní fotoaparát nabídne rozlišení 50 megapixelů a optickou stabilizaci obrazu, další dva snímače jsou spíše do počtu, ale u levnějších telefonů nám to nevadí. Baterie má kapacitu 5000 mAh, telefon podporuje 25W nabíjení.

Samsung Galaxy A25 už není tajemstvím, to nejzajímavější nás ale čeká v následujících týdnech. Velmi rychle se totiž blíží představení řady Galaxy S24 a tam jsou očekávání podstatně větší. Už s ohledem na konkurenci, OnePlus 12 vypadá skvěle, Xiaomi 14 rovněž a své k tomu budou chtít říct také další výrobci. Ale prodeje levných áčkových Samsungů jsou pro společnost klíčové, v roce 2024 určitě přinese více povedených strojů se zajímavým poměrem cena versus výkon.

Líbí se vám Samsung Galaxy A25?

Zdroj: digitec.ch, saminsider

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)