Další levný telefon od Samsungu se dočkal One UI 5.1

samsung galaxy a14 5g

Společnost Samsung právě aktualizovala nedávno vydaný Galaxy A14 5G na One UI 5.1. Tato aktualizace přináší některé nové funkce, ale také opravuje více než 50 bezpečnostních chyb. Mimo to se dostalo také na březnové bezpečnostní záplaty.

Aktualizace se označuje jako A146BXXU1BWC3 a v tuto chvíli je k dispozici v Indii a na Srí Lance. Pokud nechcete čekat, můžete stáhnout firmware z oficiální databáze a aktualizaci nahrát ručně. A co nového vůbec One UI 5.1 přináší? Například vylepšení aplikace Galerie, která má vylepšené vyhledávání a snadnější zobrazení a úpravy informací EXIF dat. Multitasking je díky možnosti rozdělit obrazovku gestem přejetí dvěma prsty nahoru efektivnější a často používané aplikace jsou zobrazeny jako první, což usnadňuje jeho používání.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už máte One UI 5.1?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)