Update pro apku Expert RAW: Samsung mobily fotí ještě líp

Samsung foto aplikace Expert RAW update

Společnost Samsung vydala významný update pro speciální foto aplikaci Expert RAW, která má především u dražších a fotograficky lépe vybavených telefonů této značky zajistit pokročilé možnosti snímání. V rámci obligátních oprav by měla být zaručena vyšší kvalita fotek Uživatelé mohou od nejnovější verze aplikace očekávat v prvé řadě vyšší spolehlivost a stabilitu. Dorazilo ale také několik velmi zajímavých nových funkcí.

Do prémiových Samsung mobilů díky aktualizaci dorazila či dorazí možnost pořizovat astrofotografie a také vícenásobná expozice. Díky novým funkcím mohou lidé, kteří rádi zachycují hvězdy, souhvězdí a další aktivity na tmavé obloze, pořizovat mnohem kvalitnější snímky než doposud. Multiexpoziční režim zase otevírá nové možnosti pro kreativce, kteří si chtějí hrát s objekty na snímku.

Galaxy S22: What the pros think about Expert RAW | Samsung

Galaxy S22: What the pros think about Expert RAW | Samsung

Aplikace Expert RAW je od ledna k dispozici přes Galaxy Store a je zdarma. Oficiálně funguje na telefonech ze sérií Galaxy Note 20, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy S22, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Fold 4. Teprve před pár dny Samsung vydal také aplikaci Camera Assistant, která zajímavým způsobem rozšiřuje základní nabídku pro automatické focení.

Jak často fotíte něco venku v noci?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)