TOPlist

Samsung brzy vydá aktualizaci, která opraví chybu aplikace Fotoaparát. Týká se i vás?

samsung aplikace fotoaparát chyba

Řada Galaxy S23 patří jistě k těm nejlepším vlajkovým telefonům na trhu, avšak ani ji se nevyhnulo několik porodních bolestí. Mezi ty nejnovější patří pády aplikace Fotoaparát při používání zoomu.

Problémy uživatelů se řeší na komunitním fóru Samsung a interní tým společnosti potvrdil, že na opravě už pracuje. Uživatelé, kteří tento problém nahlásili, uvádějí, že se vyskytuje pouze při 30násobném přiblížení. Problémy se navíc týkají i starších modelů z řady Galaxy S20, Galaxy S21 a Galaxy S22. K opravě by mělo dojít spolu s dubnovou bezpečnostní záplatou, kterou jihokorejský gigant pravděpodobně začne rozesílat už za pár dní. Takže pokud se problém týká i vás, nezbývá než čekat na další update.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Setkali jste se také s tímto problémem?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)