TOPlist

YouTube pro Android TV dostává dlooouho očekávanou funkci

Rychlost přehrávání na YouTube v Android TV

Aplikace YouTube, která je určená pro Android TV, přináší s poslední aktualizací jednu významnou a mnoha uživateli vymodlenou vychytávku. V populárním online nástroji pro sledování videí se i v televizní verzi objevila položka pro změnu rychlosti přehrávání. Funkce, kterou má webová či mobilní varianta už pěkně dlouhou dobu, tak konečně míří i na třetí platformu. Rychlost přehrávání na YouTube v Android TV má velmi podobné ovládání. Úplně stejné ale není.

Násobky standardní rychlosti jsou v tomto případě 0.25x, 0.5x, 1.25x, 1.5x a 2x. V mobilní aplikaci jsou k dispozici ještě i hodnoty 0.75x a 1.75x, což už ale takový bonus není. Hlavní je, že funkce alespoň v této základní podobě na novou platformu dorazila. Udělá určitě radost všem uživatelům, kteří někdy obsah potřebují spustit zpomaleně či zrychleně. Rychlost přehrávání na YouTube v Android TV byla zaznamenána u poslední verze aplikace v2.13.08. Samotná funkce je ovšem nejspíš spouštěna ze strany serveru, takže na verzi aplikace úplně nezáleží.

Už jste tuto možnost našli? Jak často rychlost na YT měníte?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)