Patent: Bude toto první rolovací telefon značky Samsung?

Samsung rolovací telefon patent

Další Samsung “ohebňáky” byly oficiálně vypuštěny na trh, tak co dál? S největší pravděpodobností už probíhá další vývoj jejich nástupců, ale dá se předpokládat, že korejský gigant už pokukuje i po jiných konstrukčních možnostech. Samsung například rozhodně patří k firmám, od kterých se očekává první sériově vyráběný rolovací telefon. Různých konceptů od různých výrobců a designérů jsme už viděli (a v případě Oppo X 2021 dokonce i zkusili) hodně, ale kdo tuto evoluční větev konečně dovede až na linku? Následující Samsung patent vypadá hodně slibně.

Samsung rolovací telefon patent výkres

Za objevem zaregistrovaných dokumentů i tvorbou vizualizací stojí známý server LetsGoDigital. Rendery ukazují na zařízení, které konstrukcí a typem odvíjení displeje hodně připomíná zmíněné Oppo X 2021. Pár věcí je ale hodně jinak. Odvíjená část obrazovky by například evidentně neměla mít oporu v plné tloušťce mobilu, ale jen ve velmi tenkém plátu s malinkým rámečkem.

Patent také počítá s jedním dalším displejem a mimo jiné i ukrytou kamerou. Na zádech by měl mít tento potenciální rolovací telefon, autory renderů nazvaný jako Galaxy Z Slide, tři fotoaparáty.

Co říkáte na vyobrazenou konstrukci?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)