TOPlist

Video ze záhrobí: Takhle by vypadal rolovací telefon od LG

rolovací telefon LG video

Na konferenci CES 2021 korejská společnost LG představila prototyp svého rolovacího telefonu. Než však stihla jeho produkci dotáhnout do zdárného konce, rozhodla se úplně skoncovat s výrobou mobilů. Ačkoli se dalo předpokládat, že jsme o tomto přístroji slyšeli naposledy a žádné další informace k němu nikdo neposkytne, stalo se tak.

Na YouTube se před pár hodinami objevilo video, které zachycuje zmíněný LG telefon s rolovacím displejem v akci. Nejde o žádný přikrášlený reklamní spot, ale o autentické amatérské záběry zachycující reálné chování mobilu jak při rozvíjení, tak i zavíjení. Konstrukčně nejde o žádnou velkou revoluci, stejný princip přece jen využívá například i OPPO X 2021. Přesto je škoda, že za telefony s rolovacím displejem nebude bojovat další značka.

Autentičnost záběrů podtrhuje logo LG na zádech a korejský popis ikon. Přiložené video mimo jiné ukazuje, jak překvapivě tenký mohl tento telefon být a jak firma zvažovala umístit přední i zadní fotoaparáty a řešit rámeček kolem displeje. Další vývoj už asi ale nikdy nenastane.

Jak byste si představovali ideální rolovací telefon?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)