Na Asus ROG Phone II míří update, který ocení hlavně hráči PUBG Mobile

ROG Phone II PUBG Mobile 90 FPS

Telefon ASUS ROG Phone II je dost možná nejlepší herní mobil z roku 2019 a stále má velkou spoustu fanoušků. A jeho nástupce si podle všeho momentálně nevede o moc hůř. Ve své kategorii ovládl nedávno jednu zajímavou anketu. Nicméně i loňský (a brzy předloňský) model je nejen oblíbený, ale ze strany výrobce také udržovaný v kondici. ASUS nedávno začal do svého ROG Phone II posílat aktualizaci ve verzi 17.0240.2012.65, po které je telefon schopný například “rozjet” PUBG Mobile se snímkovací frekvencí 90 FPS.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Mezi další novinky patří podpora ovladače Kunai 3 Gamepad a zpřístupnění volacího standardu VoLTE v USA a v Indii. Update s sebou nese také prosincové bezpečnostní záplaty a řešení dvou problémů s komunikačními nástroji MS Teams a WhatsApp. U prvního jmenovaného zlobily notifikace a druhý “padal” při hovorech. Můžeme ale předpokládat, že je to podpora pro 90 FPS u PUBG Mobile, která majitele ASUS ROG Phone II potěší nejvíc.

Jak často hrajete na mobilu hry?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)