Na Asus ROG Phone II míří update, který ocení hlavně hráči PUBG Mobile

ROG Phone II PUBG Mobile 90 FPS

Telefon ASUS ROG Phone II je dost možná nejlepší herní mobil z roku 2019 a stále má velkou spoustu fanoušků. A jeho nástupce si podle všeho momentálně nevede o moc hůř. Ve své kategorii ovládl nedávno jednu zajímavou anketu. Nicméně i loňský (a brzy předloňský) model je nejen oblíbený, ale ze strany výrobce také udržovaný v kondici. ASUS nedávno začal do svého ROG Phone II posílat aktualizaci ve verzi 17.0240.2012.65, po které je telefon schopný například “rozjet” PUBG Mobile se snímkovací frekvencí 90 FPS.

PUBG MOBILE 1.5: IGNITION
PUBG MOBILE 1.5: IGNITION

Mezi další novinky patří podpora ovladače Kunai 3 Gamepad a zpřístupnění volacího standardu VoLTE v USA a v Indii. Update s sebou nese také prosincové bezpečnostní záplaty a řešení dvou problémů s komunikačními nástroji MS Teams a WhatsApp. U prvního jmenovaného zlobily notifikace a druhý “padal” při hovorech. Můžeme ale předpokládat, že je to podpora pro 90 FPS u PUBG Mobile, která majitele ASUS ROG Phone II potěší nejvíc.

Jak často hrajete na mobilu hry?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)