Nejlepší herní mobil roku 2020? Žebříček GSM Areny má jasného vítěze

nejlepší herní mobil 2020 GSM Arena

Jak vyhodnotit, který telefon je ve své kategorii úplně nejlepší? A jak případně sestavit žebříček hned za ním? Buď k tomu rozhodnutí můžete posadit novináře, nebo to prostě necháte na uživatelích. Populární server GSM Arena zorganizoval anketu, ve které čtenáři hlasovali mimo jiné právě o tom, který telefon pro pařany si zaslouží titul nejlepší herní mobil roku 2020. Nominovány přitom byly modely ASUS ROG Phone 3, Lenovo Legion Duel, Xiaomi Black Shark 3 Pro a ZTE nubia Red Magic. Vítězem se stal první jmenovaný. A to s velkým náskokem.

nejlepší herní mobil 2020 GSM Arena výsledek

Zatímco v dalších pěti kategoriích ještě hlasování probíhá, u herních telefonů a “průkopníků” (zde zvítězil celkem podivný LG Wing) je rozhodnuto. Nejlepší herní mobil roku 2020 je podle čtenářů webu GSM Arena ASUS ROG Phone 3. Rozhodně přitom nešlo o těsný souboj. Taiwanský telefon dostal 16 350 hlasů z 21 636, získal jich tedy více než tři čtvrtiny a porazil čínské konkurenty o obrovský kus. Minimálně u sledujících tohoto portálu je tedy naprosto jasno, který telefon s přívlastkem “herní” je nejpopulárnější. Téměř 22 tisíc hlasujících už tvoří hodně velký vzorek, který je potřeba respektovat.

Který z těchto čtyř se nejvíce zamlouvá vám?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)