Robotický vysavač Roborock P10 oslní vysokým výkonem i vytíráním

roborock vysavač

Společnost Roborock právě uvedla na trh svůj nejnovější počin – chytrý vysavač Roborock P10, který vám nejen vysaje, ale také vytře podlahu. Tento model nabízí solidní poměr mezi cenou a výkonem a k dostání bude ve dvou verzích.

Roborock P10 disponuje sacím výkonem až 5 500 Pa a chlubí se rovněž vysokorychlostním dvourotačním systémem vytírání, který má prý vytřít i odolné skvrny na podlaze. Na výběr je celkem ze tří stupňů čištění – předmytí, oplachování a sušení. Technologie RR mason 10.0 pomáhá robotovi vyhýbat se překážkám. Sami jsme jeden (dnes již starší model) recenzovali, takže pokud se o vysavače Roborock zajímáte, rozhodně na ní mrkněte.

Novinka bude k dispozici buď s ruční výměnou vody, nebo s automatickou. Ta je pochopitelně o něco dražší. V Číně vychází konkrétně na 3 899 juanů, tedy asi 12 500 korun. Pokud vám nevadí měnit vodu ručně, ušetříte asi 2 000 korun. V tuto chvíli bohužel nevíme, zda nový vysavač zamíří i do Evropy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti se značkou Roborock?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)