TOPlist

Xiaomi produkty už koupíte i v LIDL shopu. Zatím tyto dva

Xiaomi Lidl shop vysavač čistička

Čínská společnost Xiaomi před lety vletěla do vod chytré elektroniky jako uragán a dnes se jedná o jednu z nejpopulárnějších značek vůbec (u mobilů je prý nyní dokonce druhým nejúspěšnějším výrobcem). Německý řetězec LIDL platil dlouhou dobu u Čechů za hlavně levný obchod s potravinami, který se ale mimo jiné vyprofiloval i v prodejce velmi slušných technických produktů od nářadí po prvky chytré domácnosti. A ačkoli to asi málokdo čekal, tyto světy se oficiálně propojily.

V eshopu lidl-shop.cz, ze kterého vám občas předkládáme tipy na zajímavé produkty (a některé i testujeme), nyní najdete i produkty značky Xiaomi. V tuto chvíli se tam nacházejí dva. Robotický vysavač Roborock S6 (9 499,-) a Xiaomi čistička vzduchu 3C (2 599,-). Čínská společnost už má na webu řetězce LIDL i vlastní logo a filtr pro vyhledávání. Pravděpodobně se tak můžeme těšit, že její produkty budou nadále přibývat.

Jsme zvědaví, jak se bude bok po boku dařit elektronice značek Xiaomi, Silvercrest či LivarnoLux, a jak moc se obchod rozhodne stavět proti sobě podobné produkty. Všechny značky spojuje hlavně nízká cena a k ní rozumný „výkon“. Zatím se nám nepodařilo ověřit, jestli jsou Xiaomi vysavač a čistička vzduchu i fyzicky v regálech prodejen.

Jaké zatím máte zkušenosti s těmi značkami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)