Režim focení noční oblohy se dostane také na Pixel 3 a 3a

google pixel 3 režim focení noční oblohy

Jednou z nejlepších funkcí nových Pixelů 4, kterou Google představil na konferenci Made by Google je bezpochyby režim Night Sight, který umožňuje vyfotit velmi působivé snímky noční oblohy. Pokud však přemýšlíte nad koupí nového Pixelu právě kvůli této funkci, možná byste měli chvilku počkat. Společnost totiž potvrdila, že Režim focení noční oblohy dostane i Pixel 3 a 3a.

Záběry fungují tak, že zachytí několik delších expozic a pomocí strojového učení je spojí dohromady. V kombinaci s novým fotoaparátem u Pixelu 4 pak vychází skutečně působivé fotografie. Pixel 3 a 3a bude tyto scény dohánět pouze softwarově a tak výsledky nemusí být tak dokonalé, jako u nových Googlích telefonů.

Každopádně vítáme, že se společnost vůbec k takovému kroku uchýlila. Takový Apple zpřístupnil noční režim pouze u nejnovějších iPhonů přesto, že ho mohl dle všeho aktivovat také na starších telefonech. Funkce má být dostupná v nejnovější verzi Google Camera 7.1, která je k dispozici již nyní.

Google Camera
Google Camera

Uvítáte režim focení noční oblohy na Pixel 3 a 3a?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)