RedmiBook 13 s procesorem AMD Ryzen bude brzy představen. Co čekat?

redmibook

Dle posledních zpráv se spolu s představením Xiaomi Mi 10 Youth Edition dočkáme také laptopu RedmiBook 13 s procesorem AMD Ryzen. Téměř s jistotou pak můžeme říci, že se bude jednat o Ryzen 4000, který je vyráběn pomocí 7nm technologie.

Koncem roku 2019 vydala společnost Redmi laptop RedmiBook 13, který dokázal zaujmout parádním designem, solidním výkonem i zajímavou cenou. Nabídne procesor Intel Core i5 desáté generace, 8 či 16 GB RAM a grafickou kartu Nvidia MX 250 a to za cenu 4 499 juanů, tedy asi 16 000 korun bez daně. Laptop je vhodný pro kancelářskou práci, základní střih videa ale například také méně náročné hry.

redmibook 13 amd ryzen

Váha je přitom pouze 1,23 kg, což je na notebook poměrně solidní číslo. Procesory Ryzen mají v RedmiBooku nabídnout větší výkon, ale určitě také lepší výdrž baterie. Dle prvních zpráv je totiž i úsporný AMD Ryzen procesor výkonnější, než HQ verze od Intelu.

Uvítáte RedmiBook 13 s Ryzen procesorem?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)