TOPlist

Redmi chystá nástupce levného náramku. Uvidíme ho už brzy

redmi smart band 2

Před dvěma lety představila společnost Redmi svůj vůbec první chytrý náramek Redmi Smart Band. Ten se odhalil v domovské Číně a poté se dostal do světa pod názvem Xiaomi Mi Band 4C a nyní to vypadá, že se konečně dočkáme nástupce.

Ve své době byl Redmi Smart Band produktem, který nabízel za málo peněz slušnou porci muziky. Dostal 1,08palcový LCD displej, uměl monitorovat srdeční tep 24/7 a na jedno nabití vydržel až 14 dní. Jeden z leakerů, Mukul Sharma přišel s informací, že čínská firma začala sériově vyrábět nástupce Redmi Smart Band 2, který by měl být k dispozici nejen čínským zákazníkům, ale také v Evropě.

redmi smart band 2

Dá se očekávat, že si vezme hromadu věcí z Mi Bandu 7 a technologicky bude mnohem dál, než jeho dva roky starý sourozenec. Na druhou stranu ale půjde stále o jeden z nejlevnějších náramků na trhu, takže nemějme přehnaná očekávání.

Jak se těšíte na Redmi Smart Band 2?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)