Levný tablet od Xiaomi se dočkal nadstavby MIUI 14. Už ji máte?

xiaomi redmi pad miui 14 aktualizace

Nedávno jsme vás informovali o MIUI 14 aktualizaci, která se začala šířit na tablet Xiaomi Pad 5 a nyní se dostává i na levnější kousek, který jsme pro vás mimochodem recenzovali. Řeč je samozřejmě o tabletu Redmi Pad, který byl uveden na trh s MIUI 13 a nová aktualizace může významně přispět k lepší plynulosti.

V tuto chvíli se tedy aktualizace šíří po celé Evropě. Má označení 14.0.5.0.TLYCNXM a velikost asi 3,9 GB. A jaké novinky můžeme očekávat? Třeba podporu pro tzv. Engine photon, díky kterému mohou vývojáři třetích stran přinášet na zařízení Xiaomi rychlejší a zároveň energeticky úspornější aplikace. Kromě toho se mohou majitelé těšit třeba na nové widgety nebo celkové vylepšení zabezpečení. Pro více informací rozhodně doporučujeme náš shrnující článek. Samozřejmostí aktualizace jsou také nové bezpečnostní záplaty.

Jaké novinky obsahuje MIUI 14?

  • Engine photon umožňující vývojářům vytvářet rychlejší a úspornější aplikace
  • nové widgety
  • nové ikony
  • složky s aplikacemi
  • vylepšené soukromí a zabezpečení
  • snadnější propojení s dalšími produkty Xiaomi
  • nové možnosti v rámci rodinného sdílení

Pokud Redmi Pad vlastníte, zkuste mrknout do Nastavení > Aktualizace softwaru, zda jej náhodou nemáte k dispozici už nyní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už vám dorazila aktualizace na MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)