TOPlist

Pozvánka: Kdy a kde sledovat představení telefonů z řady Redmi Note 10

Redmi Note 10 datum globálního představení

Nebude to dlouho trvat a na celosvětový trh vyrazí telefony z desáté Note řady populární čínské značky (Xiaomi) Redmi. Stane se tak pár dní poté, co společnost ukázala vlajkové telefony ze série K40 společně s novými sluchátky, notebookem a televizorem. V případě telefonů Redmi Note 10, jejichž datum globálního představení bylo stanoveno na 4. březen, půjde tradičně o mobily střední třídy, které mají zaujmout nadprůměrnou výbavou a lákavou cenou. Půjde přitom o standardní model a variantu Pro.

Redmi Note 10 Series Global Launch Event

Redmi Note 10 Series Global Launch Event

Uvedení pochopitelně proběhne v online prostředí. Nejjednodušeji jej můžete sledovat na YouTube Xiaomi, na které v článku odkazujeme. Přenos začne ve středu 4. března ve 13 hodin našeho času. Abyste datum a čas nepromeškali, můžete si po přihlášení na YouTube moment globálního představení telefonů Redmi Note 10 a Note 10 Pro pojistit připomínkou. K oběma zmíněným přístrojům už proběhlo několik úniků a náznaků. Naposledy se o jeden postarala například fólie na Redmi Note 10. Jsme zvědaví, jak budou nakonec vypadat kompletní specifikace.

Jaké od telefonů očekáváte parametry?

Zdroj: Xiaomi YT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)