TOPlist

Jak bude vybavený Redmi Note 10? Hodně toho řekla fotka ochranné fólie

Redmi Note 10 parametry únik

Soukolí ženoucí vpřed značku Redmi se neúprosně dál točí a na globální trh co nevidět vyrazí nový telefon Note 10. Oficiálně bychom ho měli v rámci online prezentace spatřit už 4. března. A to minimálně ve dvou variantách. Nedávný únik předem poodhalil k Redmi Note 10 některé parametry. Stalo se tak díky fotografii přístroje v otevřené krabičce a s ochrannou přepravní fólií.

Redmi Note 10 parametry únik fólie

O výpočetní výkon mobilu se bude starat procesor Qualcomm Snapdragon 678, tedy modernější nástupce dřívějšího modelu 675. I v tomto případě jde o 4G čipset. O obraz se bude starat 6,43palcový AMOLED DotDisplay s přední kamerou umístěnou uprostřed u horní hrany. Příjemná bude přítomnost 33W nabíječky, což je hodně velký skok oproti 18W adaptéru u předchůdce z loňska. Sloužit bude 5000mAh baterii. Únik také potvrdil, že mezi parametry Redmi Note 10 bude patřit i hlavní 48megapixelový objektiv. Doplní jej ultraširoký a makro foťák.

Kolik tipujete, že u nás bude Redmi Note 10 stát?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)