Redmi AirDots 3 oficiálně: levná bezdrátová sluchátka se spoustou funkcí

redmi nová sluchátka

Společnost Xiaomi kromě nových telefonů Redmi K40 představila oficiálně také nové RedmiBooky nebo sluchátka Redmi AirDots 3. Jedná se o plnohodnotného nástupce Redmi AirDots 2 a opět se jedná o TWS (True Wireless Stereo) Bluetooth sluchátka.

Redmi AirDots 3 oficiálně

Oproti předchozí generace se vzhledem sluchátka příliš neliší. K vylepšení však došlo uvnitř. Ve sluchátkách tiká nový čip QCC3040 a nyní je podporovaná technologie Bluetooth 5.2 (druhá generace disponovala Bluetoothem 5.0). V praxi to znamená rychlejší připojení, vyšší rychlost přenosu dat a stabilnější připojení. Nechybí ani podpora kodeku aptX Adaptive, díky kterému je vylepšená celková kvalita zvuku. Co se týče výdrže, sluchátka dokáží hrát až 7 hodin na jedno nabití a s pouzdrem pak výdrž činí až 30 hodin, což je slušná hodnota.

Sluchátka Redmi AirDots 3 podporují také dotyková gesta, mají vestavěného asistenta XiaoAI a po otevření na vás vyskočí okno pro připojení, pokud používáte telefon se systémem MIUI. Pouzdro budeme nabíjet přes USB-C a sluchátkům nechybí podpora IPX7. Pokud často telefonujete se sluchátky, jistě oceníte funkci Environment Noise Reduction, která odstraní z mikrofonů okolní zvuky a váš hlas tak bude jasnější. A cena? V Číně za sluchátka zaplatíme 199 juanů, což je v přepočtu asi 650 korun bez daně. K dispozici budou v bílé, černé a růžové barevné variantě.

Co na sluchátka říkáte?

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)